Nowść! Kartki okolicznościowe! 0

Myślę, że za 10 lat będą jedną z nielicznych rzeczy przez którą będziemy wspominać okres lockdownu z sentymentem - nagle znalazł się czas na to, by przypomnieć sobie, że rysowanie sprawia ogromną frajdę! ;)

Projekty naszych kartek KUKI powstają ręcznie, przy użyciu kartki papieru, pisaków, pędzli i akwareli. Gotowe obrazy są digitalizowane, uzupełniane tekstem i drukowane w zaprzyjaźnionej drukarni.

Pierwsze kartki powstały na "szarym" kraftowym papierze, ale później znaleźliśmy przepiękny biały papier, a ja zachwyciłam się akwarelami.

Postanowiliśmy nadać naszym pocztówkom więcej koloru :)

 

 

Kartki drukujemy na papierze ekologicznym o gramaturze 300gr, produkowanym na bazie segregowanych, odbarwianych mas makulaturowych, bezdrzewnych mas celulozowych z domieszką włókien z konopi.

Ma piękną barwę ale w zasadzie każdy arkusz odrobinę się różni przez widoczne drobiny makulatury - uważamy, że dodaje mu to uroku i odrobinę vintagowego charakteru.

Projekty naszych kartek inspirowane są... naszymi ciastkami ;) i naszym zwisłouchym kotem.

Kartki w biznesie?

Baza naszych projektów stale się powiększa i staramy się, by powstały kartki na każdą okazję, ale też z ogromną przyjemnością robimy indywidualne projekty.

Ręcznie malowane kartki w towarzystwie rzemieślniczych słodyczy? No drodzy Państwo, nikt nie zapomni o takim prezencie ;)

Rysujemy kartki inspirowane logotypami, produktami, wydarzeniami :)

Ponieważ całość procesu projektowego, od pomysłu do przekazania do druku, odbywa się u nas to zdecydowanie skraca czas realizacji. Dopasujemy się do różnych nakładów :)

Święta tuż tuż...

Śledźcie nas, niedługo przedstawimy Wam naszą pierwszą kolekcję kartek na Boże Narodzenie!

 

K.

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl