Informacja o produkcie

Ciastko maślane

Składniki: mąka pszenna [zawiera gluten], masło extra (21%) [zawiera laktozę], cukier, jaja, śmietana [zawiera laktozę], sól (wersja kakaowa zawiera dodatkowo kakao).

  • do wytwarzania naszych ciastek używamy jaj wyłącznie z chowu na wolnym wybiegu oraz wysokiej jakości polskiego masła extra (min 82%).

Uwaga: Na terenie zakładu używane są: orzechy, nasiona sezamu.

Lukier (masa cukrowa)

Składniki: cukier (74%), syrop glukozowy, roślinne oleje i tłuszcze (palmowy, słonecznikowy, illipe), syrop z cukru inwertowanego, substancja słodząca: syrop sorbitolowy (E420ii), woda, substancja utrzymująca wilgoć: E422 (glicerol), substancja zagęszczająca: E415 (guma ksantanowa), emulgator: E471, regulator kwasowości: E330, aromat [zawiera laktozę], substancja konserwująca: E202, przeciwutleniacz: E300, Do barwienia masy cukrowej wykorzystywane są: E102, E110, E122, E129, E133, E153 (w różnych konfiguracjach i proporcjach w zależności od koloru).

  • barwniki E102, E110, E122, E129 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

 Uwaga: Na terenie zakładu używane są: orzechy, nasiona sezamu.

Przechowywanie

Nie wymaga warunków chłodniczych. Produkt przechowywać w pomieszczeniu suchym, czystym, zacienionym, w temperaturze nie wyższej niż 25°C i wilgotności względnej nie wyższej niż 75%.

Okres przydatności do spożycia

Ciastka najlepiej spożyć w ciągu 30 dni od daty wytworzenia. Informacja o dacie przydatności podana jest na odwrocie bilecika dołączonego do opakowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl