Słodki poczęstunek w czasach pandemii? 0

 

Gdy w zeszłym roku rozpoczynała się pandemia, mało kto spodziewał się, że będziemy "świętować" jej pierwsze urodziny, a powrotu do normalności dalej nie będzie widać na horyzoncie. Nie będę rozpisywać się nad tym, jak ciężki to okres - każdy to wie i przeżywa na swój sposób. Pewne jest to, że pandemia trwa nadal i czy nam się to podoba czy nie, zaczęliśmy w tej nowej rzeczywistości względnie normalnie funkcjonować.

W KUKI rozmyślaliśmy nad mocnymi stronami naszego produktu i postanowiliśmy wykorzystać je w 100% by dalej móc tworzyć inspirujące realizacje dla naszych biznesowych klientów, w czasach gdy nie odbywają się spotkania i konferencje. Albo inaczej... odbywają się ale w zmienionej formie :)

 

 

Okazało się, że konferencje i eventy nie zniknęły, a przeniosły się do świata online. Mieszkania zmieniły się w domowe biura, a spotkania odbywają się na Zoomie. Baliśmy się, że gdy znikną wspólne kawki, zniknie też miejsce dla KUKI ale szczęśliwie ciastko jedzone "razem" przed internetową kamerką też smakuje doskonale! A może nawet lepiej? Wspólne pałaszowanie daje namiastkę poczucia bliskości! :)

Nasze ciacha "potrafią w podróże". Lata doświadczeń sprawiły, że serio wiem jak spakować delikatne produkty, tak by bezpiecznie dotarły do odbiorców. Paczki pakujemy z naciskiem na estetykę, prostotę i krok po kroczku wprowadzamy coraz więcej zmian by nasze przesyłki były też możliwie jak najbardziej eko.

 

 

 

Gdy czasy są niepewne i wiemy, że Wasze firmy co i rusz spotykają się z nowymi tematami do ogarnięcia, chcemy żeby współpraca z nami była możliwie jak najłatwiejsza. Dlatego Waszym głównym obowiązkiem będzie wybór ciastek, resztę możecie zostawić nam. Wyprodukujemy, fajnie spakujemy i roześlemy paczki tam gdzie trzeba, a Wy nie musicie się o nic martwić. Każdy pracownik będzie miał swoją paczkę słodkości na tego "calla" w piątek o 13:00 :) 

 

 

 

Już wiecie, że ciacha, wcześniej bezpiecznie dostarczane do Waszego biura, mogą spokojnie podróżować po całej Polsce więc nie musi Wam już spędzać snu z powiek myśl "jak to ogarnąć". Ale czy wiecie, że te ciacha mogą być z Wami w różnych formach i na różne okazje? Klasyczne maślane ciasteczka z inspirującymi napisami, świetnie nadadzą się na "piątkowe herbatki na zoomie", małe paczuszki lukrowanych słodkości z Waszym logo i śmiesznym tekstem będę fajną, motywacyjną niespodzianką, bo może nie widzicie się na co dzień, ale dalej gracie w jednej drużynie! Ciacha nawiązujące do Waszej marki wraz z próbką produktów sprawdzą się idealnie w kreatywnych przesyłkach dla influencerów! :)

Nie zapominajmy też o Dniu Programisty (13.09), Dniu Księgowego (9.06) i urodzinach firmy! Każda okazja jest dobra by choć trochę osłodzić życie swojemu teamowi :)

 

 

Kochamy naszą pracę bo łączy w sobie dwie mega ważne dla nas rzeczy - piękna forma i smak. Większość wspomnień to wspomnienia pięknego miejsca, ślicznej rzeczy i smaku! Chcemy by z ciastkami było podobnie - chcemy by Wasi pracownicy / kontrahenci / klienci otrzymywali coś estetycznego i pysznego. Wierzymy, że dzięki temu wasze działania marketingowe zostaną zapamiętane na dłużej :) Mimo, że nie ma spotkań na konferencjach i eventach, to taka paczka dobroci pałaszowana w zaciszu własnego domu, bardzo pomaga w utrzymaniu tych rozluźnionych przez pandemię więzi :)

Jeśli nie mieliście w swojej strategii dotychczas wspólnego, internetowego pożerania ciastek, to warto to przemyśleć ;)

 

 

K.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl