KUKI NA WIELKANOC - już wystartowaliśmy!

Rozpoczęliśmy sprzedaż naszej wielkanocnej oferty. Przygotowaliśmy całą masę ciastek pojedynczych i w zestawach. Zamów dla siebie ale pamiętaj też, że możemy wysłać KUKI bezpośrednio do Twoich bliskich, których być może w tym roku nie uda się zebrać przy wspólnym stole. Jesteśmy pewni, że nasze ciacha choć trochę osłodzą tę niespodziewaną rozłąkę.

OFERTA FIRMOWA?

Szukasz ciekawych upominków dla swoich pracowników, klientów czy partnerów biznesowych. Odezwij się na nas na kontakt@kukiciastka.pl. Zaprojektujemy ciastko specjalnie dla Ciebie - z logo, z hasłem marketingowym, z motywem nawiązującym do charakteru Twojego produktu czy usługi!

 

POZNAJ NASZ LovePACK!

Nastały ciężkie i dziwne czasy, ale mamy nadzieje, że uda się nam je troszkę osłodzić! Przedstawiamy Wam LovePACK! – kilka propozycji słodkich upominków, które możecie dowolnie skompletować i wysłać każdemu, z kim aktualnie nie możecie być tak blisko, jakbyście chcieli. Wasze zamówienia poza mocą wywoływania uśmiechu u przyjaciół, mają też cudowną moc pomocy KUKI w przetrwaniu tego trudnego czasu!

LovePACK DLA FIRM?

Pewnie! Jeśli interesuje Cię większa ilość LovePACKów dla Twoich dzielnych pracowników, klientów czy partnerów biznesowych, to koniecznie do nas napisz na kontakt@kukiciastka.pl.

 

 

 

Więcej o naszych rabatach

 

 
Sprawdź ofertę

 

Sprawdź ofertę

 

Sprawdź ofertę

 

Polecane produkty

Artykuły
Kilka świątecznych realizacji :)

Obiecuję sobie po raz kolejny, że będę systematycznie prowadzić bloga! Bardzo chcę się z Wami dzielić naszymi realizacjami! Wierzę, że mogą okazać się dla Was inspiracją i że wspólnie zrobimy jakiś fajny projekt...ale wiecie jak jest - ciastka same się nie zrobią ;)

 

Logo


Żeby nie było, że my tu sobie tylko śmieszkujemy, dziś rozprawimy się z bardzo ważną kwestią biznesową - logo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl